Apartmán

Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a sú vybavené klimatizáciou, LCD televízorom, a veľkou terasou. Apartmán má obývaciu miestnosť s kuchynkou, a spálňu. Z izieb penziónu je výhľad na Dunaj, ktorý ponúka nerušený odpočinok.

Reštaurácia pod penziónom s kapacitou 90 miest sa snaží získať priazeň hostí príjemným štýlovým prostredím a svojou tradičnou “Radvaňskou” kuchyňou. Vychutnajte si voňavé espresso a kávové špeciality, osviežujúce koktaily v príjemnom prostredí. Dokonalé miesto pre príjemné posedenia s priateľmi či obchodnými partnermi.

O pohodlie hostí sa stará náš tým pracovníkov, naši hostia majú prístup k internetu, na požiadanie zabezpečujeme čistenie šatstva, žehlenie. Ponúkame bohaté raňajky á la carte, stravovanie formou plnej alebo polpenzie.

Penzión Mlyn

946 38 Radvaň nad Dunajom
Slovenská Republika

+421 905 717 104
info@mlynpenzion.sk

GPS súradnice:

Dĺžka: N 48°34'39.87"
Šírka: E 17°49'10.76"
26-01-19

Ponúkame Vám výhodné akciové pobyty s rôznym zameraním. Akciové pobyty je možné využiť iba v dňoch od nedele do piatku.   Relaxačný wellness pobyt na brehu Dunaja – 3 dni pre dvoch Ubytovanie v exkluzívnych izbách s výhľadom na Dunaj s polpenziou Jednorázový vstup do fínskej a infra sauny Voľný vstup do vonkajšieho bazéna a fitness… Čítajte ďalej »

06-11-16

Penzión Mlyn v spolupráci s Vinárstvom Elesko Modra Vás srdečne pozýva na Vínnu večeru.

Svadobné akty a spoločenské akcie

Penzion Mlyn je na Vašu svadbu ako stvorený! Oslávte najkrajší deň ako princ a princezná, nechajte sa priviesť elegantným kočiarom  a zabávajte sa s blizkymi u nás.